Kurkime grožį kartu!
(0)
Pradžia Naujienos / Informacija

Naujienos / Informacija

 
Turiu verslą Lenkijoje ir padalinį Lietuvoje, Kaune - atvažiavęs sužinoti kaip sekasi vadovauti buvusiam direktoriui Giedriui Bučui - buvau labai nustebintas bloga įmonės finansine padėtimi, esamomis problemos ir šokiruotas esančia situacija.

Atstovauju  75% Laminart PL akcijų, o 25% Lietuvos IE - Laminart priklauso piliečiui  Giedriui  Bučiui, kuris daugiau nei 6 metus vadovavo šiai bendrovei.

Mano darbo patirtis šitoje srityje yra nuo 1991 metų. Manėme, kad  UAB IE-Laminart turėjo pasiekti stabilumą ir generuoti  minimalų  pelną po 3-4 metų.

Man,  pagrindiniam akcininkui buvo didelė staigmena, kad  gavau informaciją apie  tūkstančius siekiančius nuostolius, kurie buvo 2016 metais ir tęsėsi iki 2017 metų pabaigos.  Kiekvieną mėn. skola siekė maždaug 5 tūkstančius €.

Nuo 2017 m. birželio mėnesio, aš, kaip pagrindinis įmonės akcininkas bandžiau sužinoti daugiau apie šios įmonės pablogėjusias priežastis.

Mes susidūrėme su neigiamu atsisakymu iš mūsų partnerio Giedriaus Bučo, kuris valdo tik 25% akcijų. Norėjome spręsti kilusius neaiškumus be konfliktų. Bandėm  išspręsti šią problemą nepriekaištingai, bet taip ir  nesulaukėme jokio rezultato.

Nuo 2017 metų lapkričio 2 d. mes bandėme atleisti jau dabar buvusį direktorių iš jo pareigų. Atšaukimas  įvyko tik 29 -12-2017 m.

Asmuo, kuriuo aš pasitikėjau, pasirodo dar ir apsiskelbęs  Kauno miestui rimtu verslininku, verslo mokytoju, darbo lyderiu, pavyzdžiu kitiems, tačiau  pasirodo esantis  eilinis  "vagis". Dirbo kenkiant įmonei  pasirašinėjant keistas sutartis, naudojant bendrovės finansinius išteklius savo privatiems tikslams.

Kartu su žmona Asta Bučiene, kuri taip pat dirbo šioje įmonėje, iš UAB IE Laminart išleido įmonės lėšas, kurios viršija dešimtis tūkstančių €. Atsižvelgiant į skolas, IE Laminart, man, kaip pagrindiniam akcininkui (kurios sudaro 300 tūkstančių €), atrodo, kad Giedrus Bučas  ir Asta Bučienė yra geras "modelis ir pavyzdys " visiems sukčiams.

Spėjame, kad, Asta Bučienė, palaikoma valstybės ar ES fondų, taip pat turėjo sužavėti  valstybinių įmonių darbuotojus. Ponia Asta Bučienė į mūsų patalpas įsikėlė kaip subnuomininkė ir į tas patalpas prisivežė įvairių rūšių atliekų.

Reikėtų pabrėžti, kad tarp jų yra ir veterinarinių atliekų - tai kelia susirūpinimą dėl sanitarinės ir epidemiologinės saugos. Taip pat kelia grėsmę mašinos ir įrenginiai, kurie veikia be apsaugos, vėdinimo ir dulkių šalinimo.

 Aš nusprendžiau parašyti Jums, kad įspėti kitus investuotojus, jog jie nepasitikėtų tokiais žmonėmis kaip Giedrius Bučas.

Mums belieka atsakyti klausimu: kas toliau su IE-Laminart?

Jums teikiam tokį klausimą - ar tokie žmonės, kaip Giedras Bučas, turėtų būti "Kauno verslo" veidas?

Bet kokią papildomą informaciją,  bet kokį faktų patikrinimą, kurį kaip minėjau, galima gauti UAB IE-Laminart, Pramonės pr. 6, iš anksto apie tai susitarus tel.: +48 509735000.

Šiuo parašytu tekstu mes nenorime nieko apšmeižti, tik informuoti esamus ar būsimus investuotojus.